Web siteniz için makale ihtiyacınız mı var?

Web siteniz için kaliteli, özgün ve uzun ömürlü makale ihtiyacınız varsa arama motoru optimizasyonu uyumlu profesyonel içerik üretimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Makale ihtiyacının her geçen gün arttığı günümüz internet dünyasında kaliteli, uzun ömürlü içerik üretimi büyük önem taşıyor. Ana uzmanlık alanımız profesyonel içerik üretimi olduğu için yüksek kalitede içerikler üreterek geleceğe iyi bir yatırım yapmanızı sağlıyoruz.

Makale alırken iyi düşünün

SEO uyumlu içerik diye satılan 100 kelime 1 TL gibi komik fiyatlara satılan birçok web sitenize fayda sağlamaktan uzaktır. Bu yazılarda anahtar kelimelerinin doğru zamanda kullanımı, içerik kurgusu, başlık ve ara başlık gibi bir yazının kalitesini ve okunabilirliğini artıracak özellikler dikkate alınmaz. Kaliteli bir makaleye ödediğiniz ücrete bu tür makalelerden onlarca satın alsanız da çok fayda görmeyeceğiniz bilinen bir gerçektir.

İçerik üretimi emek, zaman, bilgi, araştırma, sabır, güven isteyen bir alan. Bir yazı 3-5 dakikada oluşturulamaz. Nitelikli bir yazının hazırlanması bazen birkaç saati bulabilir. Bu yüzden günde 20-30 tane makale yazarım diyen kişilere itibar etmemelisiniz.

İçerik ajansı olarak hedef kitleniz tarafından kolay okunabilir, imla kurallarına uygun, ara başlık içeren, haber ve blog yazısı tadında içerikler üretiyoruz. İçeriklerinizi kendimize yazıyormuşuz gibi özenle hazırlıyoruz.  Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman birinci sırada.

Beğenmediğiniz içerikler konusunda revize talepleriniz olursa bunları da en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Sitenizin daha iyi bir konuma ulaşması için önerilerimizi sunuyoruz.

Şu ana kadar irili ufaklı birçok marka ve proje için içerikler ürettik. Blog yazıları, şirket haberleri, tanıtım yazısı, advertorial içerik, basın bülteni gibi metin türleri konusunda donanımlı bir içerik ajansı olarak yolumuza devam ediyoruz.

Kaliteli, güvenilir, uzun soluklu içerik çalışmaları için bizimle çalışabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve fiyatlar hakkında bize info@gursenmedya.com adresinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.