Sponsorlu içerik yayınlama hizmeti

Sponsorlu içerik yayınlama hizmeti ile markanızı, ürün ve hizmetlerinizi arama motorunda daha görünür yapabilirsiniz. İçerik Ajansı Gürşen Medya olarak, firmalara online mecralarda daha görünür olmaları adına sponsorlu içerik hizmeti sunuyoruz.

Sponsorlu içerik hazırlama: Sponsorlu içerikler profesyonel içerik editörleri tarafından SEO kurallarına uygun bir şekilde hazırlanıyor. Hazırlandıktan sonra onayınıza sunulan içerikler ile ilgi revize talepleriniz olursa en kısa sürede gerçekleştiriliyor. Sonraki aşamada ise sponsorlu içerik yayınlama çalışmaları yürütülüyor.

Sponsorlu içerik yayınlama: Sponsorlu içerikler marka, ürün ve hizmetlerinize en uygun haber sitelerinde, bloglarda linkli bir şekilde yayınlatılıyor. Bu çalışma istenilen sayıda site ile yürütülüyor. Sponsorlu içerik yayınlatılacak siteler özenle seçiliyor.

Raporlama: Yayınlatılan sponsorlu içerikler ile ilgili yayın raporu tarafınıza mail ile teslim ediliyor. Raporda yayınlatılan siteler, yayın tarihi, yayın linki, yayınlatılan başlık gibi bilgiler yer alıyor.

Sponsorlu içerik çalışması, bütçenize göre yürütülüyor. Ayrıntılı bilgi için info@gursenmedya.com ya da 0545 456 40 76’dan (WhatsApp) bize ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.