Referanslar

Merhaba,

Şimdiye kadar birçok marka, firma ve kişi için basın bülteni, blog içerikleri, web sitesi içerikleri, tanıtım yazısı, haber metni gibi içerikler ürettim.

Hakkında içerik ürettiğim markalardan bazıları;

Avantajix, Webtures, Gruppal, BasınOdam, Dteks SEO, AleRabat, ucuzabilet.com, Eaton, Wirecon, G Medya, PR Turkey, Kanada Okulları, Bioblas, Adore Mobilya, Longevita, Natro, Paratika, Qtoo , Piktora Yapım, Preply, Be Positive, Bioxcin, IseWorld, Essa Grup, Türk Barter, Rafinera, Tayvan Ticaret Odası, HPE Aruba, A Taksi, Bon Cloud, Carousel AVM, Tapusor, HugoBoss, Fidol Okulları, Usel Makina, Assistcarrental, Ideasoft, Yeni Bir Hayat, Es Dil Hizmetleri, Xsight, Trapmine, Test A.Ş, Garajyeri, ThreatMetrix, Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı, UzakRota, ORGE, Hamak Keyfi, Tarifebilir, Terapi Kulübü, Vintagezegeni, Maxtone İşitme Merkezi, Erpay Gayrimenkul, omenkul.com, Prokoz Kozmetik, Solo Unitas, Uğur Soğutma, Webookin, Lezzettar, Oteldenal, Caribou, indirimkodu.com, bumudur.com, Electroneum, Kizoa…

*Bu markaların yanı sıra doktor, estetisyen, güzellik uzmanı, hukukçu, eğitimci, diyetisyen, yazar, iş adamı, girişimci, şarkıcı, sporcu ve firma web siteleri için çok sayıda içerik yazdım.

Eğitim alanım gazetecilik olduğundan dolayı içerik üretiminin yanı sıra internet haberciliği, blog yazarlığı, yerel gazetecilik konusunda da deneyimlerim mevcut.

Kendime ait 2 haber sitesi ( uzhaber.com, emlakzamani.net) ve 1 blog sitesi (medyaistasyonu.blogspot.com) aktif olarak uzun süredir yayına devam ediyor.

Daha öncesinde çeşitli gazetelerde muhabir, editör, düzeltmen, köşe yazarı gibi görevlerde bulundum. Gazetecilik ve medya üzerine basılı akademik yayınlarda yer almış bazı makalelerim de mevcut.

Zaman zaman internet gazeteciliği, içerik yazarlığı, temel SEO ve temel dijital pazarlama konularında eğitimler veriyorum. Gazete-dergi çıkarmak, haber sitesi ve e-ticaret sitesi kurmak, Instagram’dan satış yapmak isteyenlere temel eğitim ve danışmanlık veriyorum.

Siz de bu markalar arasına katılmak ister misiniz?

İçerik talepleriniz, firma tanıtımı çalışmaları, SEO ve medya iletişim danışmanlığı konusunda işbirliği yapmak isterseniz bana dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Maillerinize ve mesajlarınıza en kısa sürede geri dönüş yapıyorum.

İletişim için;

Engin Gürşen / Dijital PR Danışmanı & İçerik Editörü

E-posta: engin@gursenmedya.com

GSM: 0553 349 75 15 (WhatsApp)

WEB: www.gursenmedya.com

 

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.