Psikologlar, terapistler ve danışmanlar için PR çalışmaları

Psikolog, terapist ve danışman olan kişilerin daha fazla potansiyel danışana ulaşması ve bilinirliğini artırmada PR çalışmaları konusunda destek alması büyük önem taşıyor.

Son yıllarda birçok kişi psikolojik danışmanlık hizmeti alıyor. Bu hizmeti sunan birçok psikolog ve danışman bulunuyor. Tercih edilme noktasında ise kişisel markalaşma, tanınır olma, medyada yer alma gibi faktörler önemli rol oynuyor. Bundan dolayı birçok uzman kendini online ve geleneksel medyada konumlandırmaya ayrı bir önem veriyor.

Psikologların, terapistlerin ve danışmanların medyada görünürlüğünü artırma konusunda dijital PR çözümleri sunuyorum. Bu kapsamda basın bülteni hazırlama, basın listelerine gönderim, haber ajansı aracılığıyla dağıtım ve ayrıntılı raporlama çalışmaları yürütüyorum.

Bu çalışmaların yanı sıra web sitesi oluşturma, web sitesi içerikleri ve blog içerikleri hazırlama gibi konularda da profesyonel çözümler sunuyorum. Bu konulardaki talepleriniz için işbirlikleri geliştirmekten memnuniyet duyarım.

İşbirliği için dilediğiniz zaman bana engin@gursenmedya.com / 0553 349 75 15 (WhatsApp/GSM) ‘dan ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.