Psikolog PR çalışması, basın bülteni dağıtımı

Psikolojik danışmanlık, son yıllarda psikolojik anlamda desteğe ihtiyaç duyan bireylerin en çok ilgilendği alanların başında geliyor. Birçok kişi internette  psikolojik danışmanlık merkezi, psikolog, psikolojik danışman ile ilgili araştırma yapıyor, yorumları okuyor ve medyada yer almış haberlere göz atıyor.

Bu noktada daha fazla potansiyel danışana ulaşmak için medyada görünür olmak büyük önem taşıyor. Bunun farkında olan bazı Psikolog PR çalışması, psikolojik danışmanlık PR çalışması yapmaya büyük önem verse de hala herhangi bir PR çalışması yaptırmamış, bir web sitesi olmayan, psikoloji ile ilgili faydalı ve düzenli içerik üretmeyen çok sayıda psikolog bulunuyor.

Markalaşmak isteyen Psikologlar için PR çalışması

Psikologların medyadaki görünürlüğünü artırma konusunda dijital PR odaklı çözümler sunuyorum. Bu kapsamda haber değeri taşıyan basın bülteni yazımı, basın bülteninin içeriği ile ilgilenebilecek basın mensuplarına, yayınlara gönderimi, haber ajansı aracılığıyla dağıtımı, gönderim sonuçlarının raporlanması, dağıtım sonrası medya yansımaların raporlanması gibi çalışmaları yürütüyorum.

Ayrıca psikologların web sitelerinin içerik bakımından zenginleştirilmesi, mevcut içeriklerin güncellenmesi ve arama moturu sorgulamalarında daha üst sıralarda görüntülenmeleri açısından da destek oluyorum. Diyetisyen, estetik uzmanı, diş hekimi vb. sağlık sektöründe hizmet veren kişi ve kurumlar için çalışmalarım mevcut.

İletişim & PR danışmanlığı konusunda işbirliği yapmak isterseniz bana engin@gursenmedya.com / 0553 349 75 15 (WhatsApp/GSM) üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.