Nasıl çalışıyorum?

Nasıl çalışıyorum?icerik-ajansi

İçerik Yazarlığı / İçerik Editörlüğü

 1. İçerik ve iletişim danışmanlığı talebi olan markalar ya da kişiler ile yüz yüze toplantı, mail veya telefonla iletişim kuruyorum.
 2. Anlaşma sağlandığı takdirde vakit kaybetmeden çalışmalara başlıyorum.
 3. İçerik üretilecek markanın ya da kişinin web sitesinin mevcut içeriklerini analiz ederek ihtiyaç duyulan nitelikli içerikler için bir strateji belirliyor ve çalışmalara bu doğrultuda yön veriyorum.
 4. İçerikleri özgünlük testinden geçirdikten sonra Word dosyası şeklinde mail yoluyla belirtilen sürede teslim ediyorum.
 5. İçerikleri teslim alan müşterinin beğenmediği noktalar olursa tekrar üzerinden geçip istenilen şekilde olmasını sağlıyorum.
 6. Hazırladığım yazılarda arama motoru optimizasyonu uyumuna, imla kurallarına, akışa, başlıklara dikkat ediyorum. Anlaşılacak şekilde akıcı bir dil kullanıyorum.
 7. Ücretlendirme adet başı fiyat şeklinde oluyor. Ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı, EFT, Havale veya Nakit seçeneklerini tercih ediyorum.

Basın Bülteni Yazımı & Basın Bülteni Dağıtımı & Basın Bülteni Yayınlama

 1. Ön ödemeli model şeklinde çalışıyorum. Basın bülteni yazımından önce EFT, havale ya da kredi kartı ile ödemeyi yapabilirsiniz.
 2. Basın bülteninizin konusunu birlikte belirledikten sonra haber formatı ve imla kurallarına uygun bir şekilde en geç 2 iş günü içinde hazırlayarak onayınıza sunuyorum.
 3. Düzeltilmesi ya da eklenmesi gereken alanlara yönelik talebiniz olursa revize işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorum ve tekrar onayınıza sunuyorum.
 4. Onayınızın ardından bülteni içeriğe uygun olarak hazırlanan ulusal ve yerel basın listeleri ile haber ajanslarına gönderiyorum. Gönderim zamanlamasını karşılıklı olarak ya da gündeme göre belirleyebiliyoruz.
 5. Gönderim sonrası raporu en geç 1 hafta içinde hazırlayıp tarafınıza mail ile teslim ediyorum ve süreç tamamlanmış oluyor.

NOT: Haber değeri taşıyacak şekilde hazırladığım ve içeriği ile ilgili basın listelerine servis ettiğim bültenlerin mecralarda yer almasına ilişkin son karar basın mensuplarına/editörlere ait oluyor. Yayın garantisi vermiyorum. Haber ajansı ile yapılan basın bülteni dağıtımlarında yansıma sonuçları normal dağıtıma oranla daha fazla olabildiği için daha etkili sonuçlar almak isteyen markalara ve kişilere öneriyorum.

SEO Çalışması

 1. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin arama motorunda daha üst sıralarda yer almaları, organik trafik almaları ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmaları adına yerel SEO çalışması gerçekleştiriyorum.
 2. Bu kapsamda hedef anahtar kelimelerin belirlenmesi, SEO uyumlu yüksek kaliteli içerik üretimi, Google Benim İşletmem Kaydı, web sitesi analizi, web sitesi içerik çalışmaları, backlink çalışmaları, sosyal medya yönetimi, yerel medyada haber çalışmaları gerçekleştiriyorum ve tüm süreçi ayrıntılı bir şekilde raporluyorum.

Ayrıntılı Bilgi ve İşbirliği İçin:

E-posta: info@gursenmedya.com (Mailleriniz gün içinde cevaplanıyor.)

GSM & WhatsApp: 0553 349 75 15

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.