Nasıl çalışırız?

Gürşen Medya Nasıl Çalışır?icerik-ajansi

İçerik üretimi

İçerik  ihtiyacı olan markalar ya da kişiler ile yüz yüze toplantı, mail veya telefonla iletişim kurduktan sonra anlaşma sağlandığı takdirde vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlarız.

İçerik üretilecek markaların web sitelerinin mevcut içeriklerini analiz ederek ihtiyaç duyulan nitelikli içerikler için bir strateji belirler ve çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veririz.

İçerikleri özgünlük testinden geçirdikten sonra Word dosyası şeklinde mail yoluyla belirtilen sürede teslim ederiz.

İçerikleri teslim alan müşterinin beğenmediği noktalar olursa tekrar üzerinden geçip istenilen şekilde olmasını sağlarız.

Hazırladığımız yazılarda imla kurallarına, akışa, başlıklara dikkat ederiz. Anlaşılacak şekilde akıcı bir dil kullanırız.

Ücretlendirme adet başı fiyat şeklindedir. Ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı, EFT, Havale veya Nakit seçeneklerini tercih ederiz.

Basın Bülteni Yazımı & Basın Bülteni Dağıtımı & Basın Bülteni Yayınlama

Basın bülteni yazımı ve dağıtımı konusunda talebi olan marka ve kişiler için yüksek kaliteli, haber değeri taşıyan içerikler hazırlarız.

Hazırladığımız içerikleri müşteri onayı sonrası gazetecilere ve yayınlara dağıtımını gerçekleştiririz.

Bunun yanı sıra içerik ortağı haber sitelerine göndererek yayınlanmasını sağlarız.

Bu işlemi bülten başına fiyatlandırırız.

Bütçelerine ve hedeflerine en uygun paketlerimizden birini seçen marka ve kişilerin işlemlerini en kısa sürede tamamlayıp online yayın raporunu teslim ederiz.

Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş İçin:

E-posta: info@gursenmedya.com (Mailleriniz gün içinde cevaplanır.)

GSM & WhatsApp: 0545 456 40 76