Nasıl çalışırız?

Gürşen Medya nasıl çalışıyor?icerik-ajansi

İçerik üretimi

İçerik  ihtiyacı olan markalar ya da kişiler ile yüz yüze toplantı, mail veya telefonla iletişim kurduktan sonra anlaşma sağlandığı takdirde vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlıyoruz.

İçerik üretilecek markaların web sitelerinin mevcut içeriklerini analiz ederek ihtiyaç duyulan nitelikli içerikler için bir strateji belirliyor ve çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz.

İçerikleri özgünlük testinden geçirdikten sonra Word dosyası şeklinde mail yoluyla belirtilen sürede teslim ediyoruz.

İçerikleri teslim alan müşterinin beğenmediği noktalar olursa tekrar üzerinden geçip istenilen şekilde olmasını sağlıyoruz.

Hazırladığımız yazılarda imla kurallarına, akışa, başlıklara dikkat ediyoruz. Anlaşılacak şekilde akıcı bir dil kullanıyoruz.

Ücreti adet başı fiyat üzerinden belirliyoruz. Ödeme yöntemi olarak EFT, Havale veya Nakit seçeneklerini kullanıyoruz.

Basın bülteni yazma & Basın bülteni dağıtımı & Basın bülteni yayınlama

Basın bülteni yazımı ve dağıtımı konusunda talebi olan marka ve kişiler için yüksek kaliteli, haber değeri taşıyan içerikler hazırlıyoruz. Hazırladığımız içerikleri müşteri onayı sonrası içerik ortağı haber sitelerine gönderiyoruz, yayınlanmasını sağlıyoruz. Bu işlemi bülten başına fiyatlandırıyoruz. Paketlere göre basın bülteni yayın garantisi sayısı (10-60) değişiklik gösterebiliyor. Bütçelerine ve hedeflerine en uygun paketlerimizden birini seçen marka ve kişilerin işlemlerini en kısa sürede tamamlayıp online yayın raporunu teslim ediyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için:

E-posta: info@gursenmedya.com (Mailleriniz gün içinde cevaplanır.)

GSM & WhatsApp: 0545 456 40 76