Küçükçekmece sosyal medya uzmanı

Küçükçekmece sosyal medya uzmanı, Küçükçekmece’de faaliyet gösteren işletmelerin en çok ilgi gösterdiği profesyoneller arasında yer alıyor. Birçok işletmenin ya web sitesi yok ya da yeterince iyi durumda değil. İçerik ve kullanım açısından problemli bir durumda. Bu da organik trafik almayı engelliyor. Dijital pazarlama çalışmaları artık her ölçekteki işletme için bir zorunluk olduğu için önem verilmesi gerekiyor.

Küçükçekmece sosyal medya danışmanı ne iş yapar?

Küçükçekmece’de faaliyet gösteren işletmelerin sosyal medya hesaplarının yönetimini gerçekleştirir. Facebook sayfası yönetimi, Instagram yönetimi ile daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmaya yardımcı olur.

Sosyal medya içerik yönetimi, sosyal medya gönderi tasarımı, sosyal medya içerik planını yapar. Sosyal medya hesap optimizasyonunu yapılandırır. Böylece daha fazla potansiyel müşteri ve etkileşim sağlar. İşletmenin dijital pazarlama ile daha iyi bir konuma gelmesine yardımcı olur. Bu da satışları ve marka bilinirliği artırmayı sağlar.

Küçükçekmece’de birçok işletme sosyal medya yönetimi konusunda profesyonelce hareket etmiyor. Bundan dolayı daha fazla potansiyel müşteriye ulaşamıyor. İşletmelerin web siteleri içerik bakımından çok zayıf. Online görünürlükleri yok. Tanıtım ve reklam çalışmalarını önemsemiyorlar. Bundan dolayı kaliteli ürün ve hizmet sunsalar dahi dikkat çekemiyorlar.

Küçükçekmece sosyal medya uzmanı ihtiyacınız mı var?

Küçükçekmece’deki küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik dijital pazarlama çalışmaları yürütüyorum. Bu kapsamda SEO, dijital pazarlama, içerik yazımı, sosyal medya yönetimi, firma tanıtım çalışmaları desteği sunuyorum. Böylece daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanıza, dijital pazarlama ile işinizi büyütmenize yardımcı oluyorum.

Ayrıntılı bilgi almak ve işbirliği için bana engin@gursenmedya.com / 0553 349 75 15 (WhatsApp) ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Web sitemi www.gursenmedya.com inceleyebilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.