Küçükçekmece dijital pazarlama uzmanı

Küçükçekmece dijital pazarlama uzmanı, danışmanı ya da Küçükçekmece sosyal medya danışmanı mı arıyorsunuz?

Küçükçekmece sosyal medya danışmanı, Küçükçekmece sosyal medya uzmanı, Küçükçekmece dijital pazarlama uzmanı arayan girişimciler ve firmalara danışmanlık konusunda destek oluyorum.

Küçükçekmece’de birçok firmanın internette yeterince görünür olmadığını biliyorum. Dijital pazarlama çalışmalarının işletmeler için çok önemli faydaları olduğu bilinen bir gerçek. Buna rağmen yerel düzeyde birçok firma dijital pazarlama ve sosyal medyaya yatırım yapmaya sıcak bakmıyor.  Firma web siteleri ve sosyal medya hesapları profesyonel yönetilmiyor. Bundan dolayı birçok işletme yeni müşterilere ulaşamıyor, dikkat çekemiyor.

Örneğin 800 bin’den fazla kişinin yaşadığı Küçükçekmece her geçen gün değişen ve gelişen bir ilçe. Birçok yeni işletme ve girişim doğuyor. Sonuç olarak aradan sıyrılmak ve dikkat çekmek için dijital pazarlamaya yatırım yapılması gerekiyor.

Küçükçekmece dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında;

Web sitelerinizin içerik bakımından incelenmesini ve iyileştirilmesini sağlıyorum. Bu çerçevede daha profesyonel içerikler üreterek Google üzerinden organik trafik almanıza destek oluyorum. Kurumsal web sitenizin ya da e-ticaret sitenizin arama motoru sorgulamalarında daha iyi bir seviyede olması için çalışmalar yürütüyorum.

Ürün ve hizmet satışı yapan bir işletmeyseniz Instagram’da daha profesyonel bir şekilde yer almanızı sağlayacak adımlar adıyorum. Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek ve organik büyüyebilmeniz için birtakım çalışmalar gerçekleştiriyorum. Daha iyi bir satış sayfası için size öneriler sunuyorum.

Firma tanıtım içerikleri hazırlayarak firmanızın potansiyel müşterilerinizin gözünde daha iyi bir imaja sahip olmasına katkı sağlıyorum. Bu kapsamda firma tanıtım yazısı, firma tanıtım sunumu, firma tanıtım maili gibi içerikler hazırlıyorum.

Web sitelerinizin, e-ticaret sitelerinizin organik trafik almasını sağlayacak kaliteli blog içerikleri hazırlıyorum. Böylece Google’da yapılacak aramalarda daha fazla görünür olmanız mümkün oluyor.

Küçükçekmece yerel reklam çalışmaları kapsamında da bazı çalışmalar yapıyorum. Kendime ait haber sitesinde firma tanıtım yazısı, röportaj, banner reklam gibi içerikler yayımlıyorum.

Marka bilinirliğini artırmak isteyen KOBİ’ler ve orta ölçekli firmalar için basın desteği sağlıyorum. Basın bülteni yazımı ve dağıtımı  ile medyada haber olmayı kolaylaştırıyorum. Yaptığım tüm çalışmaları raporluyorum.

Küçükçekmece dijital pazarlama uzmanı, danışmanı arayışı içindeyseniz işbirliği yapabiliriz. Serbest zamanlı çalışıyorum.  Aylık dijital pazarlama danışmanlığı desteği vererek işletmenize, işinize değer katabilirim.

Benimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp: 0553 349 75 15

E-mail: engin@gursenmedya.com

www.gursenmedya.com

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.