Kitap tanıtımı, yazar tanıtımı basın bülteni ve PR çalışması

Yazarlar ve yeni kitap çıkarmayı düşünen yazar adayları için kitap tanıtımı daha fazla kişiye ulaşmak için büyük önem taşıyor. Birçok kişi internette yeni çıkan kitaplar, yeni yazarlar ile ilgili araştırma yapıyor, yorumları okuyor ve medyada yer almış haberlere göz atıyor.

Bu noktada daha fazla potansiyel okura ulaşmak için medyada görünür olmak büyük önem taşıyor. Bunun farkında olan bazı yazarlar Yazar PR çalışması, kitap PR çalışması yapmaya büyük önem verse de hala herhangi bir PR çalışması yaptırmamış, bir web sitesi olmayan, psikoloji ile ilgili faydalı ve düzenli içerik üretmeyen çok sayıda yazar adayı ya da yazar bulunuyor.

Markalaşmak isteyen yazar adayları için PR çalışması

Yazarların medyadaki görünürlüğünü artırma konusunda dijital PR odaklı çözümler sunuyorum. Bu kapsamda haber değeri taşıyan basın bülteni yazımı, basın bülteninin içeriği ile ilgilenebilecek basın mensuplarına, yayınlara gönderimi, haber ajansı aracılığıyla dağıtımı, gönderim sonuçlarının raporlanması, dağıtım sonrası medya yansımaların raporlanması gibi çalışmaları yürütüyorum.

Ayrıca yazarların web sitelerinin içerik bakımından zenginleştirilmesi, mevcut içeriklerin güncellenmesi ve arama moturu sorgulamalarında daha üst sıralarda görüntülenmeleri açısından da destek oluyorum.

İletişim & PR danışmanlığı konusunda işbirliği yapmak isterseniz bana engin@gursenmedya.com / 0553 349 75 15 (WhatsApp/GSM) üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.