Kişisel markasını oluşturmak isteyenler için dijital PR Danışmanlığı

Kişisel markanızı oluşturmak mı istiyorsunuz? Şu ana kadar bu amacınız için neler yaptınız?

Markalaşmak isteyen kişilerin dijital PR, SEO, sosyal medya ve reklam olmak üzere 4 ana başlıkta planlı olarak çalışmalar yürütmesi büyük önem taşıyor.

Kişisel markasını oluşturmak isteyenler için en önemli aşamalardan biri olan dijital PR Danışmanlığı konusunda çözümler sunuyorum. Peki, neler yapıyorum? Bu kapsamda uzmanlık alanınıza dair haber değeri taşıyan basın bültenlerini imla ve SEO kurallarına uygun bir şekilde hazırlıyorum. Medya veritabanı kullanarak içeriğine en uygun basın listelerine görsel ile birlikte gönderim yapıyorum. Gönderim yaptıktan birkaç gün sonra ayrıntılı bir rapor hazırlayıp size teslim ediyorum. Böylece basın bülteni dağıtımı çalışmasının sonuçlarını ölçümleme fırsatınız olabiliyor.

Günümüzde irili ufaklı birçok firma, doktor, yazar, danışman vb. farklı meslek gruplarından kişiler basın bülteni dağıtımı hizmeti alıyor. Basın bülteni ile medyada yer almak, online görünürlüğü artırmak hesaplı ve etkili olduğu için bu işi düzenli yapanların markalaşması daha kolay oluyor.

Siz de kişisel markanızı oluşturmak istiyorsanız online PR danışmanlığı konusunda işbirliği yapabiliriz. Kendinizi, ürün ve hizmetlerinizi online medyada etkili bir şekilde konumlandırmaya yardımcı olabilirim. Bunun yanı sıra kişisel web sitenizin profesyonel ve kaliteli içerik talebini de karşılayabilirim.

Bu konularda benimle işbirliği yapmak ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz engin@gursenmedya.com ya da 0553 349 75 15 (WhatsApp/GSM) üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.