Kimler içerik editörü ile çalışmalı?

İçerik editörlüğü, son yıllarda en çok talep gören iş kollarından biri olarak öne çıkıyor. Dijital pazarlama kavramının hızla önem kazanmasıyla birlikte dijital dünyadaki konumunu güçlendirmek isteyen markaların güçlü ve nitelikli içerik yatırımları da artıyor.

Büyük markaların kendi bünyesinde bir içerik üreticisi ekibi olsa da küçük ve orta ölçekli markalar, işletmeler içerik ile ilgili ihtiyaçlarını içerik ajansı ya da freelance içerik editörü ile çalışarak karşılıyor. İçerik ajansı ile çalışmak daha maliyetli olduğu için freelance içerik editörü, içerik üreticisi olan kişilerle çalışmayı tercih eden markalar daha fazla.

Kaliteli içerik editörü ile çalışmak dijital pazarlama çalışmaları için büyük önem taşıyor. İçeriğin odak noktada olmadığı pazarlama çalışmalarının başarıya ulaşması pek mümkün görünmüyor. Potansiyel müşterilerin marka, ürün ya da hizmetler ile ilk teması içerik aracılığıyla oluyor.

İçerik editörü ile kimler çalışmalı?

-İçerik üretecek donanımı ve zamanı olmayanlar

-İçerik üretim ekibi kuracak bütçesi olmayanlar

-Dijital pazarlama çalışmalarına yeni başlayanlar

-SEO çalışmaları yaptıranlar

-Kurumsal blog sahibi olan firmalar ve işletmeler

-Online görünürlüğünü artırmak isteyenler

-Daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmak isteyenler

-Potansiyel yatırımcıların dikkatini çekmek isteyenler

-Rakiplerinden bir adım önde olmak isteyenler

-Ürün ve hizmetlerini hedef kitleye daha iyi anlatmak isteyenler

Benimle çalışmak ister misiniz?

Marka, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili yüksek kaliteli ve özgün içerik talepleriniz için benimle işbirliği yapabilirsiniz. Referanslar ve diğer hizmetler için bana engin@gursenmedya.com ya d 0553 349 75 15 (WhatsApp) dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Maillerinizi en kısa sürede yanıtlıyorum.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.