Instagram mavi tık almak için haber yayınlatın

Instagram mavi tık almak için gerekli kriterlerden biri de tanınan bir kişi izlenimi oluşturmaktan geçiyor.

En çok kullanılan ve popülerliği her geçen gün artan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da mavi tiklı hesaplar oldukça nadir görünüyor.

Bazı büyük markaların ve fenomenlerin bile mavi tıkının olmaması bu işareti oldukça değerli yapıyor. Bu yüzden kullanıcıların ona sahip olmak için hiçbir masraftan ve uğraştan kaçınmıyor. Instagram mavi tık işareti aslında hesabın onaylı olduğu anlamına geliyor.

Instagram mavi tık almak için Instagram dışındaki sitelerde ve platformlarda insanların sizden bahsetmesi önemli bir avantaj. Çeşitli haber ve paylaşım linklerini de başvurunuzda mutlaka iletmelisiniz. Böylece mavi tık almak daha da kolay olacaktır.

Instagram mavi tık almak istiyorum diyen kullanıcılar için haber yayınlama hizmeti sunuyorum. Bu kapsamda ünlü ve popüler ya da alanında uzman bir kişi gibi haberinizi profesyonelce yayınlıyorum. Haberinizi röportaj şeklinde de hazırlayabiliyorum. Haberinizde dilerseniz size ait görseller kullanıyor ve hesap bilgilerinize yer veriyorum. Hazırladığımız bu haberi haber sitemizde yayınlıyor ve yayın linkini en kısa sürede size iletiyorum. Tüm bu işlemi gün içinde tamamlıyoruz. Haberinizin daha fazla haber sitesinde yayınlanmasını istiyorsanız (10-20-30-40-50 haber sitesi linkli yayın) özel çözümler sunuyorum.

Ayrıntılı bilgi için bize  engin@gursenmedya.com ya da 0553 349 75 15 (WhatsApp Hattı) ile her zaman ulaşabilirsiniz.

NOT: Mavi tik almak için destek sunmuyorum. Mavi tık başvurusu yapmıyorum. Mavi tik almanız için gerekenlerden biri tanınmış biri olmak, hakkınızda medyada içeriklerin yer alması, alanınızda sizi tanıtacak bir şeyler yapmak. Ben sadece mavi tik almanızda destek olabilecek haber yayınlama hizmeti sunuyorum.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.