İnşaat firmaları için tanıtım çalışmaları

Konut projelerinin hızla arttığı günümüzde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren inşaat firmaları, emlak ofisleri ve gayrimenkul şirketleri için online mecralardaki tanıtım ve reklam çalışmaları büyük önem taşıyor.

Online mecralarda görünür olan, konut projelerini doğru hedef kitleye doğru mecralar üzerinden tanıtan inşaat şirketleri rakiplerine oranla bir adım daha önde oluyor.

Gürşen Medya İçerik Ajansı olarak yaptığımız araştırmalarda inşaat firmalarının birçoğunun tanıtım ve reklam çalışmalarına önem vermediğini tespit ettik. Birçok firmanın kurumsal web sitesi yok, mevcut web siteleri biçim ve içerik bakımından yetersiz durumda.

Projeleri ve yatırımları olduğu halde basında yer almayan çok sayıda inşaat firması var. Görünür olmak potansiyel konut alıcılarının firma hakkında olumlu izlenim edinmesi ve güven duyması açısından büyük önem taşıyor.

İçerik ajansı olarak sektörel halkla ilişkiler hizmetlerimiz kapsamında inşaat sektörü için de faydalı olabilecek, online imajı güçlendirecek çalışmalara imza atıyoruz.

Bu kapsamda;

Konut projelerinin tanıtımı,

Emlak sektörü ile ilgili haber hazırlama,

Banner reklam çalışmaları,

Advertorial reklam çalışmaları,

Basın bülteni hazırlama ve dağıtımı,

Kurumsal web site içerik yönetimi

konularında profesyonel hizmet sunuyoruz.

İnşaat firmanızın, yatırımlarınızın, konut projelerinizin doğru hedef kitleye ulaşması, online medyada yer alması noktasında bizimle çalışabilirsiniz.

Size özel çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için info@gursenmedya.com ya da WhatsApp & GSM: 0545 456 40 76 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.