İçerik ihtiyacınız mı var?

Kaliteli ve özgün içerik üretmede profesyonel içerik yazarları ile çalışmak büyük önem taşıyor. İçerik editörlüğü, makale yazarlığı, içerik yazarlığı gibi isimler ile adlandırılan yazım işine son yıllarda ciddi anlamda talep var. Nitelikli içerik üretmek herkesin yapabileceği bir iş olmadığından dolayı yazma deneyimi zayıf olan kişilerin kaleminden çıkan metinler gerekli faydayı sağlayamıyor.

İçerik ihtiyacı arttıkça içerik hizmeti sunan girişimlerin sayısında da ciddi artışlar yaşanmaya başlandı. İçerik ihtiyacı olanların en çok dikkat ettiği nokta içerik fiyatı/içerikten sağlanan maksimum fayda olarak öne çıkıyor.

Piyasada SEO uyumlu makale diye satılan, yazılan yazıların birçoğunun okunmaktan uzak, sırf kelime doldurma mantığı ile oluşturulduğunu iyi biliyoruz. Sırf ucuz fiyatlı diye tercih edilen bu içerikler web sitelerinin gelişmesini sağlamadığı gibi uzun yıllar okunup ziyaretçi çekebilecek nitelik taşımıyor.

Gürşen Medya İçerik Ajansı olarak kaliteli, eskimeyecek türden içerik üretimine ciddi anlamda önem veriyoruz. PR sektörü, online habercilik, basın deneyimi olan editörlerimiz tarafından üretilen blog yazısı, basın bülteni, tanıtım yazısı, web sitesi içeriği gibi metinler ile işinize değer kattığımız gibi nitelikli hedef kitlenizin içeriklerinizden keyif almasını da sağlıyoruz.

Hedef kitleniz için profesyonel ve kaliteli blog içerikleri ve diğer metinleri oluşturarak sadece trafiğiniz değil itibarınızın da yükselmesine destek oluyoruz.

Talebiniz doğrultusunda ürettiğimiz içerikleri SEO, özgünlük, imla ve etkin anlatım kriterleri bakımından inceliyoruz ve onayınıza sunuyoruz. Arzu ettiğiniz takdirde gerekli revizyon işlemlerini de yapıyoruz.

İçerik yazarlığı hizmetimizden faydalanmak için bizlere info@gursenmedya.com ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.