Basın Bülteni Dağıtımı

Basın Bülteni Dağıtımı

Şirketiniz, girişiminiz, marka, ürün ya da hizmetlerinizle ilgili medyaya ve hedef kitlenize duyurmak istediğiniz her konuya bir “haber değeri” katıyorum. Önceden hazırladığınız basın bültenleri varsa bunları haber formatında ve SEO kurallarına uygun bir şekilde revize ediyorum. Gazetecilerin dikkatini çekmesine ve daha fazla mecrada yer bulmasını amaçlıyorum. Basın bülteni & haber konusu belirleme, rakip analizi, basın bülteni yazımı, medya veritabanı aracılığı ile hedef basın listesine dağıtımı, basın bülteni takibi ve ayrıntılı raporlama hizmetleri konularında çalışmalar yürütüyorum.

Basın Bülteni Yazımı & Basın Bülteni Dağıtımı & Basın Bülteni Yayınlama

  1. Ön ödemeli model şeklinde çalışıyorum. Basın bülteni yazımından önce EFT, havale ya da kredi kartı ile ödemeyi yapabilirsiniz.
  2. Basın bülteninizin konusunu birlikte belirledikten sonra haber formatı ve imla kurallarına uygun bir şekilde en geç 2 iş günü içinde hazırlayarak onayınıza sunuyorum.
  3. Düzeltilmesi ya da eklenmesi gereken alanlara yönelik talebiniz olursa revize işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorum ve tekrar onayınıza sunuyorum.
  4. Onayınızın ardından bülteni içeriğe uygun olarak hazırlanan ulusal ve yerel basın listeleri ile haber ajanslarına gönderiyorum. Gönderim zamanlamasını karşılıklı olarak ya da gündeme göre belirleyebiliyoruz.
  5. Gönderim sonrası raporu en geç 1 hafta içinde hazırlayıp tarafınıza mail ile teslim ediyorum ve süreç tamamlanmış oluyor.

NOT: Haber değeri taşıyacak şekilde hazırladığım ve içeriği ile ilgili basın listelerine servis ettiğim bültenlerin mecralarda yer almasına ilişkin son karar basın mensuplarına/editörlere ait oluyor. Yayın garantisi vermiyorum. Haber ajansı ile yapılan basın bülteni dağıtımlarında yansıma sonuçları normal dağıtıma oranla daha fazla olabildiği için daha etkili sonuçlar almak isteyen markalara ve kişilere öneriyorum.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.