Hizmetler

servisler-icerik-ajansiGürşen Medya İçerik Ajansı olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda yüksek kaliteli içerik üretimi ve içerik pazarlama konularında hizmet sunarız.

Hizmetler

İçerik yazımı

Kurumsal web sitelerinizin, bloglarınızın içeriklerini analiz edip, yeniden oluşturuyor, zenginleştiriyor ve markanıza daha fazla prestij katıyoruz. Arama motorlarının sonuç sayfalarında üst sıralara çıkmanız ve organik trafik almanız için profesyonelce yazılmış SEO uyumlu, uzun ömürlü metinler üretiyoruz. Kurumunuzun veya markanızın online mecralarda tanıtımı için özel bir üslup kullanmaya dikkat ediyoruz.

Basın bülteni yazımı ve Basın bülteni dağıtımı

Şirketiniz, ürün ya da hizmetlerinizle ilgili paylaşmak istediğiniz her konuya bir “haber değeri” katarak hedef kitlenize medya üzerinden daha kolay bir şekilde ulaşmanıza  yardımcı oluyoruz. Önceden hazırladığınız basın bültenlerini haber formatında SEO kurallarına ve haber formatına uygun bir şekilde optimize ediyoruz. Gazetecilerin dikkatini çekmesine ve daha fazla mecrada yer bulmasına destek oluyoruz.

Tanıtım yazısı yazımı ve yayınlama

Son yıllarda markaların ve kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği içerik türlerinden biri olan sponsorlu içerik, liste içerik çalışmaları ile marka, ürün ve hizmetlerinizin doğal reklam aracılığıyla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Marka, ürün ve hizmetlerinize ait farklı mecralarda kullanmak üzere ihtiyacınız olan tanıtım yazılarını profesyonel bir şekilde hazırlıyor ve linkli olarak hedef kitlenize en uygun haber sitelerinde yayınlatıyoruz. Böylece doğal SEO ile arama motorunda yükselmenize katkı sağlıyoruz.

Medya iletişimi – Basın iletişimi

Marka, ürün ve hizmetler ile ilgili halkla ilişkiler (PR) çalışmalarına ihtiyaç duyan kurum, kuruluş ve kişiler için iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Basın bülteni & haber konusu belirleme, rakip analizi, basın bülteni yazımı, medya veritabanı aracılığı ile dağıtımı, basın bülteni takibi ve raporlama hizmetleri konularında profesyonel destek sağlıyoruz.

Firma tanıtımı

Firmaların tanıtımına katkı sağlayacak firma tanıtım yazısı, firma tanıtım maili, şirket tanıtım sunumu, firma tanıtım dosyası gibi konularda profesyonel metinler üretiyoruz.