Hizmetler

servisler-icerik-ajansiŞu hizmetleri sunuyorum;

İçerik Pazarlama / İçerik Editörlüğü

Markalar, firmalar, e-ticaret siteleri, ve kurumsal bloglar için özgün içerik ihtiyaçları doğrultusunda SEO uyumlu ve değerli içerikler üretiyorum. Ürettiğimiz içerikler ile sitelerin okuyucularına daha iyi bir okuma deneyimi sunmaları ve arama motorlarının sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almalarını hedefliyorum. Aynı zamanda organik trafik alma noktasında da katkılar sağlıyorum.

Dijital PR ve İletişim Danışmanlığı

Şirketiniz, girişiminiz, marka, ürün ya da hizmetlerinizle ilgili medyaya ve hedef kitlenize duyurmak istediğiniz her konuya bir “haber değeri” katıyorum. Önceden hazırladığınız basın bültenleri varsa bunları haber formatında ve SEO kurallarına uygun bir şekilde revize ediyorum. Gazetecilerin dikkatini çekmesine ve daha fazla mecrada yer bulmasını amaçlıyorum. Basın bülteni & haber konusu belirleme, rakip analizi, basın bülteni yazımı, medya veritabanı aracılığı ile hedef basın listesine dağıtımı, basın bülteni takibi ve ayrıntılı raporlama hizmetleri konularında çalışmalar yürütüyorum.

Tanıtım Yazısı Yazımı ve Tanıtım Yazısı Yayınlama

Son yıllarda markaların ve kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği içerik türlerinden biri olan sponsorlu içerik, liste içerik çalışmaları ile marka, ürün ve hizmetlerinizin doğal reklam aracılığıyla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyorum. Marka, ürün ve hizmetlerinize ait farklı mecralarda kullanmak üzere ihtiyacınız olan tanıtım yazılarını profesyonel bir şekilde hazırlıyor ve linkli olarak hedef kitlenize en uygun haber sitelerinde yayınlatıyorum. Böylece doğal SEO ile arama motorunda yükselmenize katkı sağlıyorum.

Firma Tanıtımı

Potansiyel müşterilerinize ve yatırımcılara ulaşmanıza yardımcı olabilecek içerikler üretiyorum. Bu kapsamda firma tanıtım yazısı, firma tanıtım maili, şirket tanıtım sunumu, firma tanıtım dosyası hazırlıyorum.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Marka, ürün ve hizmetlerinizin yer aldığı web sitenizin arama motoru sorgulamalarında daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için doğal çalışmalar yürütüyorum. Etik olmayan yöntemlerden uzak duruyorum. Bu kapsamda mevcut web sitenizin içerik ve biçim bakımından incelenmesi, arama motoru sorgulamalarında mevcut durumu, sektörünüzde yükselmeniz için hedef anahtar kelimelerinizin ve rekabet düzeyinin belirlenmesi, bu kelimelere yönelik içerik üretimi, backlink çalışması yapılması, rakip analizi, sosyal medya hesaplarınızın gözden geçirilmesi, Google Benim İşletmem kaydı, hedef kitle odaklı reklam önerileri gibi çalışmaları gerçekleştiriyorum. Yapılan tüm çalışmaları raporluyorum.

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by