Hizmetler

servisler-icerik-ajansiGürşen Medya olarak şu hizmetleri sunarız;

İçerik Yazımı

Markalar, firmalar, e-ticaret siteleri, ve kurumsal bloglar için özgün içerik ihtiyaçları doğrultusunda SEO uyumlu, özgün ve değerli içerikler üretiyoruz. Ürettiğimiz içerikler ile okuyuculara daha iyi bir okuma deneyimi sunmayı ve arama motorlarının sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almalarını hedefliyoruz. Aynı zamanda organik trafik alma noktasında da katkılar sağlıyoruz.

Dijital PR ve İletişim Danışmanlığı

Şirketiniz, girişiminiz, marka, ürün ya da hizmetlerinizle ilgili medyaya ve hedef kitlenize duyurmak istediğiniz her konuya bir “haber değeri” katıyoruz. Önceden hazırladığınız basın bültenleri varsa bunları haber formatında ve SEO kurallarına uygun bir şekilde revize ediyoruz. Gazetecilerin dikkatini çekmesine ve daha fazla mecrada yer bulmasını amaçlıyoruz. Basın bülteni & haber konusu belirleme, rakip analizi, basın bülteni yazımı, medya veritabanı aracılığı ile hedef basın listesine dağıtımı, basın bülteni takibi ve ayrıntılı raporlama hizmetleri konularında çalışmalar yürütüyoruz.

Tanıtım Yazısı Yazımı ve Tanıtım Yazısı Yayınlama

Son yıllarda markaların ve kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği içerik türlerinden biri olan sponsorlu içerik, liste içerik çalışmaları ile marka, ürün ve hizmetlerinizin doğal reklam aracılığıyla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Marka, ürün ve hizmetlerinize ait farklı mecralarda kullanmak üzere ihtiyacınız olan tanıtım yazılarını profesyonel bir şekilde hazırlıyor ve linkli olarak hedef kitlenize en uygun haber sitelerinde yayınlatıyoruz. Böylece doğal SEO ile arama motorunda yükselmenize katkı sağlıyoruz.

Firma Tanıtımı

Potansiyel müşterilerinize ve yatırımcılara ulaşmanıza yardımcı olabilecek içerikler üretiyoruz. Bu kapsamda firma tanıtım yazısı, firma tanıtım maili, şirket tanıtım sunumu, firma tanıtım dosyası hazırlıyoruz.