Hizmetler

servisler-icerik-ajansi

İçerik Pazarlama / İçerik Üreticisi

Markalar, firmalar, e-ticaret siteleri, ve kurumsal bloglar için özgün içerik ihtiyaçları doğrultusunda SEO uyumlu ve değerli içerikler üretiyorum. Ürettiğim içerikler ile sitelerin okuyucularına daha iyi bir okuma deneyimi sunmaları ve arama motorlarının sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almalarını hedefliyorum. Aynı zamanda organik trafik alma noktasında da katkılar sağlıyorum.

Dijital PR ve İletişim Danışmanlığı

Şirketiniz, girişiminiz, marka, ürün ya da hizmetlerinizle ilgili medyaya ve hedef kitlenize duyurmak istediğiniz her konuya bir “haber değeri” katıyorum. Önceden hazırladığınız basın bültenleri varsa bunları haber formatında ve SEO kurallarına uygun bir şekilde revize ediyorum. Gazetecilerin dikkatini çekmesine ve daha fazla mecrada yer bulmasını amaçlıyorum. Basın bülteni & haber konusu belirleme, rakip analizi, basın bülteni yazımı, medya veritabanı aracılığı ile hedef basın listesine dağıtımı, basın bülteni takibi ve ayrıntılı raporlama hizmetleri konularında çalışmalar yürütüyorum.

SEO çalışması / Yerel SEO / Lokal SEO

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin arama motorunda daha üst sıralarda görüntülenmeleri, hedef kitlelerine daha kolay ulaşabilmeleri ve organik trafiği artırmaları için doğal SEO çalışması yürütüyorum. Bu kapsamda marka, ürün ve hizmetlerinizi beklentilerinize uygun bir şekilde internet ortamında konumlandırmaya odaklanıyorum.

Etik olmayan yöntemlerden uzak duruyorum. Mevcut web sitenizin içerik ve biçim bakımından incelenmesi, arama motoru sorgulamalarında mevcut durumu, sektörünüzde yükselmeniz için hedef anahtar kelimelerinizin ve rekabet düzeyinin belirlenmesi, bu kelimelere yönelik kaliteli içerik üretimi, backlink çalışması yapılması, rakip analizi, sosyal medya hesaplarınızın gözden geçirilmesi, Google Benim İşletmem kaydı, hedef kitle odaklı reklam, dijital ve yerel medya satın alma, reklam çalışmaları, dijital PR gibi çalışmaları kapsamlı bir şekilde gerçekleştiriyorum. Yapılan tüm çalışmaları ayrıntılı bir şekilde raporluyorum ve süreç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyorum.

Firma Tanıtımı

Potansiyel müşterilerinize ve yatırımcılara ulaşmanıza yardımcı olabilecek içerikler üretiyorum. Bu kapsamda firma tanıtım yazısı, firma tanıtım maili, şirket tanıtım sunumu, firma tanıtım dosyası hazırlıyorum.

Marka, ürün ve hizmetlerinizin yer aldığı web sitenizin arama motoru sorgulamalarında daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için yukarıda bahsettiğim tüm çalışmaları işletmeniz ya da kişisel markanız için de yürütüyorum.

İletişim için;

Mail: engin@gursenmedya.com

WhatsApp/Tel: 0553 349 75 15

Web: www.gursenmedya.com

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.