Hizmetler

servisler-icerik-ajansiGürşen Medya İçerik Ajansı olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda yüksek kaliteli içerik üretimi, basın iletişimi ve içerik pazarlama konularında hizmet sunarız.

HİZMETLERİMİZ

İçerik Yazımı

Kurumsal web sitelerinizin, bloglarınızın mevcut içeriklerini analiz edip, yeniden oluşturuyor, zenginleştiriyoruz. Arama motorlarının sonuç sayfalarında üst sıralara çıkmanız ve organik trafik almanız için profesyonelce yazılmış SEO uyumlu, uzun ömürlü metinler üretiyoruz. İçerik yazımı kapsamında basın bülteni yazımı, blog yazısı, web sitesi içerikleri, haber yazımı, röportaj çalışması gibi metinler hazırlıyoruz.

Basın Bülteni Yazımı ve Basın Bülteni Dağıtımı

Şirketiniz, ürün ya da hizmetlerinizle ilgili paylaşmak istediğiniz her konuya bir “haber değeri” katarak hedef kitlenize medya üzerinden daha kolay bir şekilde ulaşmanıza  yardımcı oluyoruz. Önceden hazırladığınız basın bültenlerini haber formatında SEO kurallarına ve haber formatına uygun bir şekilde optimize ediyoruz. Gazetecilerin dikkatini çekmesine ve daha fazla mecrada yer bulmasına destek oluyoruz. Basın bülteni & haber konusu belirleme, rakip analizi, basın bülteni yazımı, medya veritabanı aracılığı ile dağıtımı, basın bülteni takibi ve raporlama hizmetleri konularında profesyonel destek sağlıyoruz.

Tanıtım Yazısı Yazımı ve Yayınlama

Son yıllarda markaların ve kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği içerik türlerinden biri olan sponsorlu içerik, liste içerik çalışmaları ile marka, ürün ve hizmetlerinizin doğal reklam aracılığıyla hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Marka, ürün ve hizmetlerinize ait farklı mecralarda kullanmak üzere ihtiyacınız olan tanıtım yazılarını profesyonel bir şekilde hazırlıyor ve linkli olarak hedef kitlenize en uygun haber sitelerinde yayınlatıyoruz. Böylece doğal SEO ile arama motorunda yükselmenize katkı sağlıyoruz.

Firma Tanıtımı

Firmaların tanıtımına katkı sağlayacak, potansiyel müşterilere ve yatırımcılara ulaşmalarında yardımcı olabilecek içerikler üretiyoruz. Bu kapsamda firma tanıtım yazısı, firma tanıtım maili, şirket tanıtım sunumu, firma tanıtım dosyası gibi araçlar hazırlıyoruz.