Hakkımızda

hakkimizdaHakkımızda

İçerik ihtiyacı olan markalara ve kişilere özgün, uzun ömürlü ve nitelikli içerik üretimi konusunda “butik hizmet” veriyoruz.

Çekirdek ekibimiz, medya ve PR sektöründe çalışmış deneyimli kişilerden oluşuyor.

Markaların, ürün, hizmet ve kişilerin arama motorunda yapılan sorgulamalarda daha fazla görünür olmaları, üst sıralarda yer almaları ve ziyaretçilerine iyi bir içerik deneyimi yaşatmaları için “yüksek kaliteli” içerik hazırlarız.

Ürettiğimiz her içeriğe ve sunduğumuz her hizmete “ değer” katarak markaların doğru hedef kitle ile organik bir şekilde buluşmalarını sağlarız.

İçerik üretiminin yanı sıra marka, ürün ve hizmetlere yönelik yüksek kaliteli haber değeri olan basın bülteni yazma ve basın bülteni gönderimi konusunda da profesyonel çözümler sunarız.

Neden Gürşen Medya İçerik Ajansı?

İçerik ve medya iletişimi konusundaki talepleriniz için öncelikle sizi dinleriz.

Marka, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra çalışmalarımıza başlarız.

Nitelikli içerik üretimi ve basın iletişimi konularında markalara, KOBİ’lere, girişimlere, kişilere profesyonel ve uzun soluklu güvenilir hizmetler sunarız.

Uzun ömürlü, özgün ve hedef kitleye değer katabilecek içerikler ve hizmetler üretiriz.

Ürettiğimiz içerikler ile ilgili sınırsız düzenleme imkanı sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya dikkat ederiz.

İçerik üreteceğimiz marka, hedef kitle ve sektör ile ilgili detaylı araştırma ve analiz yapmadan işe başlamayız.

Tüm içerikleri sıfırdan, maksimum fayda sağlayacak şekilde hazırlarız.

İçerik özgünleştirme vb. programları kesinlikle kullanmayız.

Hazırladığımız içerikler ile markaların kurumsal web sitelerinin organik bir şekilde trafik almasına ve yükselmesine katkı sağlarız.

KOBİ’lerin, girişimlerin medya iletişimi konusundaki ihtiyaçlarını uygun fiyatlara maksimum fayda alacakları şekilde karşılamaya özen gösteririz.