Hakkımda

hakkimizdaHakkımda

Merhaba ben Engin Gürşen,

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum.

Markalar ve kişiler için nitelikli içerik üretimi ve iletişim danışmanlığı, firma tanıtımı, dijital pazarlama, SEO çalışması konularında çözümler sunuyorum.

Ajans yaklaşımından uzak bir şekilde hizmet sunarak talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda daha hızlı bir çözüme ulaşmanızı sağlıyorum.

İçerik üretimi kapsamında web sitesi içerikleri, blog yazıları, basın bülteni, firma tanıtım yazısı, firma tanıtım maili gibi özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyorum.

Medya iletişim danışmanlığı hizmeti kapsamında etkin bir şekilde dijital PR çalışmaları gerçekleştiriyorum. Bu kapsamında haber değeri olan basın bülteni hazırlama, basın bülteni gönderimi, basın bülteni yayınlama, basın bülteni dağıtımı ve ayrıntılı raporlama çalışmaları yürütüyorum.

İçerik üreticisi, iletişim danışmanlığı, SEO çalışması, dijital pazarlama çalışmaları doğrultusunda sunduğum her hizmete “ değer” katarak markaların, bireylerin, ürün ve hizmetlerin doğru zamanda doğru hedef kitle ile organik bir şekilde buluşmalarını sağlıyorum.

Bana ulaşın

E-posta: engin@gursenmedya.com

Tel: 0553 349 75 15 (WhatsApp/ GSM)

Sevgiler…

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by