Hakkımda

Hakkımda

Merhaba ben Engin Gürşen,

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum.

Çeşitli gazetelerde muhabirlik, köşe yazarlığı, haber sitesi editörlüğü, sayfa sekreterliği, düzeltmen olarak görev yaptım. Sonrasında çalışmalarımı içerik üreticisi ve dijital PR odaklı olarak sürdürmeye başladım.

İçerik editörü, internet editörü, dijital PR danışmanı, profesyonel blog yazarı olarak çalışmalar yürüttüm. Blog yazarlığı, internet haberciliği, içerik yazarlığı gibi konularda kişilere özel eğitimler de verdim.

Uzun zamandır markalar ve kişiler için nitelikli içerik üretimi, iletişim danışmanlığı, firma tanıtımı, dijital pazarlama ve yerel SEO konularında çözümler sunuyorum.

Ajans yaklaşımından uzak bir şekilde hizmet sunarak talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışarak maksimum fayda almanızı sağlıyorum.

İçerik üretimi kapsamında web sitesi içerikleri, blog yazıları, basın bülteni, firma tanıtım yazısı, firma tanıtım maili gibi özgün ve kaliteli içerikler hazırlıyorum.

Medya iletişim danışmanlığı hizmeti kapsamında etkin bir şekilde Online – Dijital PR çalışmaları gerçekleştiriyorum. Haber değeri olan basın bülteni yazımı, basın bülteni gönderimi, basın bülteni yayınlama, basın bülteni dağıtımı ve ayrıntılı raporlama çalışmaları yürütüyorum.

Haber sitesi editörlüğü kapsamında haber siteleriniz için haber yazımı, haber değeri taşıyan içerikler üretebiliyorum.

İçerik üreticisi, iletişim danışmanlığı, yerel SEO çalışması, dijital pazarlama çalışmaları doğrultusunda sunduğum her hizmete “ değer” katarak markaların, bireylerin, ürün ve hizmetlerin doğru zamanda doğru hedef kitle ile organik bir şekilde buluşmalarına katkı sağlıyorum.

Benimle çalışmak ister misiniz?

E-posta: engin@gursenmedya.com

Tel: 0553 349 75 15 (WhatsApp/ GSM)

En kısa sürede dönüş yapacağım.

Sevgiler…

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.