Haberinizi hazırlıyorum ve yayınlatıyorum

Sosyal medya platformlarında onaylanmış hesap (Instagram mavi tik) sahibi olmanın yollarından biri de çeşitli platformlarda bahsedilen, konuşulan ve organik olarak takip edilen bir kişi olmaktan geçiyor.

Etkileşimi yüksek bir hesap olmakmavi ve Instagram dışındaki sitelerde ve platformlarda insanların sizden bahsetmesi önemli bir avantaj oluyor. Çeşitli haber ve paylaşım linklerini de başvurunuzda mutlaka iletin. Mavi tık başvurusu için gerekli olan haber paylaşım linki konusunda çözümler sunuyorum.

Instagram mavi tık almak istiyorum diyen kullanıcılar için haber yayınlama hizmeti sunuyorum. Bu kapsamda ünlü ve popüler ya da alanında uzman bir kişi gibi haberinizi profesyonelce hazırlıyorum, onayınıza sunuyorum. Haberinizi dilerseniz röportaj şeklinde de hazırlayabiliyorum.

Haberinizde size ait görseller ve sosyal medya hesap bilgilerinize de yer veriyorum. Hazırladığımız bu haberi anlaşmalı olduğum güncel haber sitelerinde yayınlatıyor ve yayın linklerini en kısa sürede size iletiyorum. Tüm bu işlemi birkaç gün içinde tamamlıyorum. Haberinizin daha fazla haber sitesinde yayınlanmasını istiyorsanız buna özel çözümler de sunuyorum.

Ayrıntılı bilgi için bana engin@gursenmedya.com ya da 0553 349 75 15 (WhatsApp Hattı) ile her zaman ulaşabilirsiniz.

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.