Fiyatlar

Basın Bülteni Dağıtımı Paket 1
Teklif Alın
Basın bülteni konu önerisi
Basın bülteni yazımı
Basın bülteni düzenleme
Gazeteci/yayın listesi hazırlama
Basın bülteni gönderimi
Rapor
 
 
 
 
 
 
 
Basın Bülteni Dağıtımı Paket 2
Teklif Alın
Basın bülteni konu önerisi
Basın bülteni yazımı
Basın bülteni düzenleme
Gazeteci/yayın listesi hazırlama
Basın bülteni gönderimi
Haber ajansı ile dağıtım
Yansıma garantisi
Detaylı rapor
 
 
 
 
 
Firma Tanıtımı
Bilgi Alın
Firma tanıtım yazısı yazımı
Firma tanıtım yazısı yayınlama
Firma tanıtım maili yazımı
Firma tanıtım sunumu hazırlama
Firma web sitesi içerik yazımı
Firma web sitesi SEO çalışması
 
 
 
 
 
 
 
Yerel SEO
Teklif Alın
İşletme hedefleri tanıma
Hedef kitle belirleme
Web sitesi analizi
Anahtar kelime analizi
Rakip analizi
Backlink çalışması
Dijital PR
İçerik geliştirme
Google Benim İşletmem kaydı
Sosyal medya çalışması
Ayrıntılı raporlama
 
 

 

NASIL ÇALIŞIYORUM?

Basın Bülteni Dağıtımı

Ön ödemeli model şeklinde çalışıyorum. Basın bülteni yazımından önce EFT, havale ya da kredi kartı ile ödemeyi yapabilirsiniz.

Basın bülteninizi konusunu birlikte belirledikten sonra haber formatı ve imla kurallarına uygun bir şekilde en geç 2 iş günü içinde hazırlayarak onayınıza sunuyorum.

Düzeltilmesi ya da eklenmesi gereken alanlara yönelik talebiniz olursa revize işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorum ve tekrar onayınıza sunuyorum.

Onayınızın ardından bülteni içeriğe uygun olarak hazırlanan ulusal ve yerel basın listeleri ile haber ajanslarına ilgili görseller ile gönderiyorum. Gönderim zamanlamasını karşılıklı olarak ya da gündeme göre belirleyebiliyoruz.

*Linkli bülten yayını kapsamında bültenin linkli olarak yayınlanacağı haber sitelerini içeriğe en uygun olacak şekilde ben seçiyorum.

Gönderim sonrası raporu en geç 1 hafta içinde hazırlayıp tarafınıza mail ile teslim ediyorum ve süreç tamamlanmış oluyor.

İçerik Yazarlığı

İçerik ve iletişim danışmanlığı talebi olan markalar ya da kişiler ile yüz yüze toplantı, mail veya telefonla iletişim kuruyorum.

Anlaşma sağlandığı takdirde vakit kaybetmeden çalışmalara başlıyorum.

İçerik üretilecek markanın ya da kişinin web sitesinin mevcut içeriklerini analiz ederek ihtiyaç duyulan nitelikli içerikler için bir strateji belirliyor ve çalışmalara bu doğrultuda yön veriyorum.

İçerikleri özgünlük testinden geçirdikten sonra Word dosyası şeklinde mail yoluyla belirtilen sürede teslim ediyorum.

İçerikleri teslim alan müşterinin beğenmediği noktalar olursa tekrar üzerinden geçip istenilen şekilde olmasını sağlıyorum.

Hazırladığım yazılarda arama motoru optimizasyonu uyumuna, imla kurallarına, akışa, başlıklara dikkat ediyorum. Anlaşılacak şekilde akıcı bir dil kullanıyorum.

Ücretlendirme adet başı fiyat şeklinde oluyor. Ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı, EFT, Havale veya Nakit seçeneklerini tercih ediyorum.

SEO Çalışması

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin arama motorunda daha üst sıralarda yer almaları, organik trafik almaları ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmaları adına yerel SEO çalışması gerçekleştiriyorum.

Bu kapsamda hedef anahtar kelimelerin belirlenmesi, SEO uyumlu yüksek kaliteli içerik üretimi, Google Benim İşletmem Kaydı, web sitesi analizi, web sitesi içerik çalışmaları, backlink çalışmaları, sosyal medya yönetimi, yerel medyada haber çalışmaları gerçekleştiriyorum ve tüm süreçi ayrıntılı bir şekilde raporluyorum.

Sunduğum hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için bana engin@gursenmedya.com ya da 0553 349 75 15 (WhatsApp & GSM) no’lu telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by