Fiyatlar

Firma Tanıtım Sunumu
350 TL
Firma hakkında bilgiler
Reklam ifadeleri içermez
İmla kurallarına uygunluk
Ortalama 5-10 sayfa uzunluk
Görsel & İstatistiki veriler içerebilir
Revize imkanı
PDF & Word olarak teslim
 
Firma Tanıtım Yazısı & Maili
150 TL / Adet
İmla kurallarına uygunluk
Hedef kitle odaklı yazım
Reklam ifadeleri içermez
250- 400 kelime
Revize imkanı
Hızlı teslim (Word & PDF)
 
 
Instagram'da Satış (E-kitap)
250 TL
Instagram'da satış stratejileri
PDF E-kitap / 55 sayfa
Instagram satış sayfası analizi
1 adet tanıtım yazısı yayınlama
1 saat birebir online danışmanlık
 
 
 

 

NASIL ÇALIŞIYORUM?

BASIN BÜLTENİ YAZIMI, BASIN BÜLTENİ DAĞITIMI VE BASIN BÜLTENİ YAYINLAMA

Basın bülteni dağıtımı çalışmasında ön ödemeli çalışıyorum. Basın bülteni yazımından önce EFT, havale ile ödemeyi yapabilirsiniz.

Basın bülteninizi konusunu birlikte belirledikten sonra haber formatı ve imla kurallarına uygun bir şekilde en geç 3 iş günü (Genelde 1 gün içinde) içinde hazırlayarak onayınıza sunuyorum.

Düzeltilmesi ya da eklenmesi gereken alanlara yönelik talebiniz olursa revize işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorum ve tekrar onayınıza sunuyorum.

Onayınızın ardından bülteni içeriğe uygun olarak hazırlanan ulusal ve yerel basın listeleri ile haber ajanslarına ilgili görseller ile gönderiyorum. Bu işlem için anlaşmalı olduğum medya veritabanı servisini kullanıyorum. Gönderim zamanlamasını karşılıklı olarak ya da gündeme göre belirleyebiliyoruz.

Gönderim sonrası raporu en geç 1 hafta içinde hazırlayıp tarafınıza mail ile teslim ediyorum ve süreç tamamlanmış oluyor.

NOT: Linkli bülten yayını kapsamında bültenin linkli olarak yayınlanacağı güncel haber sitelerini içeriğe en uygun olacak şekilde seçiyorum. Bülten linkli bir şekilde haber sitelerinde yayınlatıldıktan sonra ilgili yayın raporunu tarafınıza hazırlayıp iletiyorum. Bu çalışmanın bütçesi haber sitesi sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor.

İÇERİK YAZARLIĞI

İçerik ve iletişim danışmanlığı talebi olan markalar ya da kişiler ile yüz yüze toplantı, mail veya telefonla iletişim kuruyorum.

Anlaşma sağlandığı takdirde vakit kaybetmeden çalışmalara başlıyorum.

İçerik üretilecek markanın ya da kişinin web sitesinin mevcut içeriklerini analiz ederek ihtiyaç duyulan nitelikli içerikler için bir strateji belirliyor ve çalışmalara bu doğrultuda yön veriyorum.

İçerikleri özgünlük testinden geçirdikten sonra Word dosyası şeklinde mail yoluyla belirtilen sürede teslim ediyorum.

İçerikleri teslim alan müşterinin beğenmediği ya da eksik görüldüğü noktalar olursa tekrar üzerinden geçip istenilen şekilde olmasını sağlıyorum.

Hazırladığım yazılarda arama motoru optimizasyonu uyumuna, imla kurallarına, akışa, başlıklara dikkat ediyorum. Anlaşılacak şekilde akıcı ve samimi bir dil kullanıyorum.

Ücretlendirme kelime sayısı olarak değil adet başı fiyat şeklinde oluyor. Ortalama uzunluk içeriğe göre 300-600 kelime arası olabiliyor. Ödeme yöntemi olarak EFT, Havale veya Nakit seçeneklerini tercih ediyorum.

YEREL SEO ÇALIŞMASI

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin arama motorunda daha üst sıralarda yer almaları, organik trafik almaları ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmaları adına yerel SEO çalışması gerçekleştiriyorum.

Bu kapsamda hedef anahtar kelimelerin belirlenmesi, SEO uyumlu yüksek kaliteli içerik üretimi, Google Benim İşletmem Kaydı, web sitesi analizi, web sitesi içerik çalışmaları, backlink çalışmaları, sosyal medya yönetimi, yerel medyada haber çalışmaları gerçekleştiriyorum ve tüm süreçi ayrıntılı bir şekilde raporluyorum.

AYRINTILI BİLGİ 

Sunduğum tüm hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi, fiyat teklifi ya da farklı konularda bilgi almak için bana engin@gursenmedya.com ya da 0553 349 75 15 (WhatsApp & GSM) no’lu telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Maillerinizi ve WhatsApp mesajlarınızı en kısa sürede cevaplıyorum.

 

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.