Firma tanıtım yazısı hazırlama

Firma tanıtım yazıları, kurumsal kimliğinizi güçlü bir şekilde vurgulamak ve hedef kitlenizin sizin hakkında detaylı bilgi alması için son derece önemlidir. Günümüzde hizmetler daha çok internetten araştırılarak tercih ediliyor. Bu yüzden firmanız hakkında internet ortamında mutlaka olumlu ve etkili metinlerin olmasında fayda var. Firma hakkında bilgi sahibi olan tüketiciler satınalma kararlarını daha çabuk veriyor.

Firma tanıtım yazısı hazırlama

Firma tanıtım yazısı oluştururken belli bir plan dahilinde hareket etmekte fayda var.

Firma tanıtım yazısı üç ana bölümden oluşuyor:

1) Giriş kısmı ( Kaç yılında, ne zaman?, Nerede?, Kim tarafından kuruldu?, Faaliyet alanları neler?)

2) Gelişme kısmı (Şirketin gelişim süreçleri, misyonu, vizyonu, gelecekteki hedefler)

3) Sonuç kısmı (Şirketin son geldiği nokta ve müşterilerin sizi tercih etmesi için akılda kalıcacak gerçekçi nedenler)

Şirket kuruluş aşamasında fizibilite çalışması yaptınız. Ünvan, işletme adı, marka adını akılda kalıcı oluşturdunuz. Faaliyet alanınıza uygun bir logo tasarımı da oluşturdunuz. İşletmenizde techizat, malzemeler, ofis düzeni herşey uyumlu şekilde kuruldu. Şimdi bunca yatırımı emeği taçlandırma zamanı ve bol müşteri kitlesi edinme zamanı diyorsanız Gürşen Medya olarak firma tanıtım yazısı hazırlama konusunda sizlere profesyonel hizmet verebiliriz.

Firma tanıtım yazınızın profesyonel bir şekilde hazırlanması size ulaşan müşterilerinize karşı daha ciddi ve kurumsal bir görünüm oluşturmanızı sağlayacak.

Ayrıntılı bilgi almak için info@gursenmedya.com adresinden ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan (WhatsApp & GSM) bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.