Firma basın bülteni, şirket basın bülteni dağıtımı

Basın bülteni dağıtımı her ölçekteki firma, şirket ve kuruluşun en çok ihtiyaç duyduğu halkla ilişkiler araçlarının başında geliyor.

Çok sayıda şirket, firma her gün basın kuruluşlarına ve editörlere basın bülteni gönderimi yapıyor. Basın bülteni ile medyada yer almak isteyen şirketler potansiyel hedef kitlenin ve yatırımcıların da dikkatini çekmeyi amaçlıyor.

İyi hazırlanmış ve doğru basın listelerine gönderilen bir basın bülteni markalara önemli faydalar sağlıyor. Haber olarak kendine medyada yer bulan bülten şirketlerin online mecrada yıllarca kendilerine yer bulmalarını kolaylaştırıyor.

Basın bülteni çalışması ile medyadaki görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olabilirim. Bu kapsamda haber değeri taşıyan basın bülteni yazımı, basın bülteni gönderimi ve raporlama çalışmaları ile online medyadaki görünürlüğüzün artmasını sağlayabilirim. Düzenli olarak yapılan basın bülteni dağıtımı ile online itibarınızı da artırabilirsiniz.

Firma, şirket, ürün ve hizmetleriniz ile alakalı basın bülteni yazımı ve basın bülteni gönderimi talepleriniz için bana engin@gursenmedya.com / 0553 349 75 15 (WhatsApp/GSM) dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.