Estetik merkezleri ve estetik doktorları için PR çalışması

Estetik cerrahi, son yıllarda birçok kişinin en çok ilgilendiğ alanların başında geliyor. Birçok kişi internette estetik cerrah, estetik merkezi, estetik ameliyatlar ile ilgili bilgileri araştırıyor.

Bu noktada estetik cerrahları ve estetik merkezleri için daha fazla potansiyel danışana ulaşmak açısından medyada görünür olmak büyük önem taşıyor.

Bunun farkında olan bazı estetik doktorları ve estetik merkezleri PR çalışması yapmaya büyük önem verse de hala herhangi bir estetik PR çalışması yaptırmamış, bir web sitesi olmayan, estetik ile ilgili faydalı ve düzenli içerik üretmeyen çok sayıda diyetisyen bulunuyor.

Markalaşmak isteyen estetik uzmanları için PR çalışması

Estetik cerrahların, estetik merkezlerinin medyadaki görünürlüğünü artırma konusunda dijital PR odaklı çözümler sunuyorum. Bu kapsamda haber değeri taşıyan basın bülteni yazımı, basın bülteninin içeriği ile ilgilenebilecek basın mensuplarına, yayınlara gönderimi, haber ajansı aracılığıyla dağıtımı, gönderim sonuçlarının raporlanması, dağıtım sonrası medya yansımaların raporlanması gibi çalışmaları yürütüyorum.

Ayrıca kişisel ve kurumsal web sitelerinin içerik bakımından zenginleştirilmesi, mevcut içeriklerin güncellenmesi ve arama moturu sorgulamalarında daha üst sıralarda görüntülenmeleri açısından da destek oluyorum. Saç ekimi uzmanı, Burun estetiği uzmanı, diş hekimi ve diğer estetik branşlarda hizmet veren doktorlar ve merkezler için yapmış olduğum çalışmalar da mevcut.

Kişisel markanız ve estetik merkeziniz için İletişim & PR danışmanlığı konusunda işbirliği yapmak isterseniz bana engin@gursenmedya.com / 0553 349 75 15 (WhatsApp/GSM) üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.