En iyi pr ajansı hizmetleri

Basın bülteni, markaların online görünürlüğünü ve online itibarı artırma açısından büyük önem taşıyor. Günümüzde basın bülteni yazdırıp medyaya servis ettiren çok sayıda şirket olsa da haka basın bülteni çalışması yapmamış çok sayıda işletme var.

Basın bülteni ekonomik bir tanıtım ve reklam modeli olduğu için markaların mutlaka alması gereken hizmet. Basın bülteni dağıtımı ile yerel ve ulusal medya ile bloglarda haber olmak prestij, SEO, online görünürlük ve  kurumsal sitelere trafik açısından önemli.

Bu noktada basın bülteni yazımı ve basın bülteni dağıtımı hizmeti almak isteyen tüm markalara ekonomik ve hızlı çözümler sunuyoruz. Basın bülteni yazımı hizmeti almak istiyorsanız bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Şirketiniz hakkında hazırlayacağımız profesyonel basın bültenleri ile medyada haber olarak yer alma şansınız artacak.

Gürşen Medya, en iyi pr ajansı hizmetleri sunarak maksimum verim almanızı sağlar. Markanızı kendi markası gibi sahiplenerek medyada en iyi şekilde temsil edilmesi için çalışır. Üstelik tüm bunları ekonomik bir şekilde gerçekleştirir.

Şirketinize özel yapılacak çalışmalar hakkında bilgi almak için info@gursenmedya.com adresinden ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Uygun bir zaman diliminizde sizleri ziyaret ederek yapacağımız çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi vermek isteriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.