E-ticaret siteleri için içerik SEO

E-ticaret sektörü, son yıllarda en çok gelişme kaydeden iş ilanları arasında yer alıyor. E-ticaret sitesi sayısının hızla arttığı günümüzde birçok e-ticaret sitesi ya çok az satış yapabiliyor ya da hiç satış yapamıyor. Durum böyle olunca da birçok e-ticaret girişimi kısa sürede kepenk kapatıyor.

Rekabetin hızla arttığı günümüzde e-ticaret siteleri için online görünürlük ve organik trafik almak büyük önem taşıyor. Online alışveriş sitelerinin hedef kitlelerine ulaşmalarında ve arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer almasında nitelikli içerik üretimine ihtiyaç her geçen gün artıyor.

E-ticaret sitelerine özel içerik çözümleri

İçerik ajansı olarak e-ticaret sitelerine özel içerik çözümleri sunuyoruz. Bu kapsamda öncelikle online alışveriş sitenizi analiz ediyoruz. Sitenizin blog sayfası için ilgi çekici ve eskimeyecek türden kaliteli içerikler üreterek organik olarak trafik almanıza katkı sağlıyoruz.

Online alışveriş siteniz ile ilgili haber değeri olabilecek nitelikler basın bültenleri hazırlıyor ve bunları ilgili online medyaya (haber siteleri ve bloglara) dağıtıyoruz. Ayrıntılı raporu tarafınıza sunuyoruz.

Bunun yanı işbirliği yaptığımız haber siteleri ve bloglarda e-ticaret sitenize ait tanıtım yazılarını linkli ve silinmeyecek bir şekilde yayınlatarak SEO anlamında sitenize destek sunuyoruz.

E-ticaret sitenizin arama motorunda daha iyi bir konuma gelmesi, sitenizin daha fazla potansiyel müşteri tarafından ziyaret edilmesini istiyorsanız size özel içerik çalışmaları için bizimle çalışabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

E-posta: info@gursenmedya.com

GSM: 0545 456 40 76

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.