Diyetisyenler için PR çalışması, basın bülteni dağıtımı

Diyetisyenlik, son yıllarda kilo problemi olan, sağlıklı beslenmek isteyen ve daha fit bir görünüme sahip olmak isteyenlerin en çok ihtiyaç duyduğu alanların başında geliyor. Birçok kişi internette diyetisyenler ile ilgili araştırma yapıyor, yorumları okuyor. Diyet ve diyetisyen ile ilgili medyada yer almış haberlere göz atıyor.

Bu noktada daha fazla potansiyel danışana ulaşmak için medyada görünür olmak büyük önem taşıyor. Bunun farkında olan bazı diyetisyenler PR çalışması yapmaya büyük önem verse de hala herhangi bir PR çalışması yaptırmamış, bir web sitesi olmayan, diyet ile ilgili faydalı ve düzenli içerik üretmeyen çok sayıda diyetisyen bulunuyor.

Markalaşmak isteyen diyetisyenler için PR çalışması

Diyetisyenlerin medyadaki görünürlüğünü artırma konusunda dijital PR odaklı çözümler sunuyorum. Bu kapsamda haber değeri taşıyan basın bülteni yazımı, basın bülteninin içeriği ile ilgilenebilecek basın mensuplarına, yayınlara gönderimi, haber ajansı aracılığıyla dağıtımı, gönderim sonuçlarının raporlanması, dağıtım sonrası medya yansımaların raporlanması gibi çalışmaları yürütüyorum.

Ayrıca diyetisyenlerin web sitelerinin içerik bakımından zenginleştirilmesi, mevcut içeriklerin güncellenmesi ve arama moturu sorgulamalarında daha üst sıralarda görüntülenmeleri açısından da destek oluyorum. Diyetisyen, estetik uzmanı, diş hekimi vb. sağlık sektöründe hizmet veren kişi ve kurumlar için çalışmalarım mevcut.

İletişim & PR danışmanlığı konusunda işbirliği yapmak isterseniz bana engin@gursenmedya.com / 0553 349 75 15 (WhatsApp/GSM) üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.