Dijital PR nedir?

Dijital PR; bir markayı, bir şirketi, bir projeyi veya bir online varlığı yönetmek ve iyileştirmek için haber siteleri, sosyal medya, arama motoru, blog, forum gibi internet araçlarının halkla ilişkiler amaçlı kullanılması olarak tanımlanabilir.

İnternette son yıllarda hızla artan içerik miktarına paralel olarak potansiyel müşteriler ve hedef kitlenizin araştırmalarını Google gibi arama motorlarında yapması küçük büyük tüm şirketler için online görünürlüğü olmazsa olmaz kılıyor.

Dijital PR çalışması; marka tanımlama, konumlandırma ve projelendirme aşamaları, basın bülteni dağıtımı, arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya etkileşimi ve online bülten takibi gibi modüllerden oluşuyor.

Dijital PR çalışması kapsamında markalara ve kişilere basın bülteni yazımı, basın bülteni dağıtımı, basın bülteni gönderimi, basın bülteni yayınlama, backlink çalışması, tanıtım yazısı yayınlama gibi çözümler sunuyoruz.

Dijital PR çalışmaları konusunda destek almak için bize info@gursenmedya.com ya da WhatsApp & GSM 0545 456 40 76 numaralı telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir