Basın danışmanlığı hizmeti alın

Online medyada yer almak günümüzde firmaların tanınırlığı ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmaları için büyük önem taşıyor. İnternet kullanımının hızla arttığı günümüzde tüketiciler bir ürün ya da hizmet ile ilgili araştırmaları internet üzerinden yapıyor. İsmini ilk kez duydukları firma ile ilgili doyurucu bilgiler edinmek için yine interneti kullanıyorlar. Bu noktada online mecralarda görünür olmak firmalar için son derece önemli.

Kurumsal kimlik çalışmalarına önem veren firmalar rakiplerine göre her zaman bir adım önde. Firmanızın pazarlama gücünü artıracak hizmetlerden biri olan basın danışmanlığı sayesinde hedef  kitlenize duyurmak istediğiniz yenilikleri, organizasyonları, kampanyaları, ilgi çekici ve haber değeri taşıyacak şekilde medyaya sunulmasını sağlayabilirsiniz.

Hazırladığımız basın bültenleri görsel – yazılı basın kuruluşlarına ve ülkemizin önde gelen internet portallarına ulaştırarak kamuoyunun bilgilenmesini sağlıyoruz.

Basın danışmanlığı kapsamında şu hizmetleri sunuyoruz:

Basın bülteni yazımı: Basında tanıtımını yapmaya karar verdiğiniz konuyla ilgili bültenleri haber değeri olacak şekilde hazırlıyoruz.

Basın Danışmanlığı: Hazırladığımız basın bültenlerini basın kuruluşlarına dağıtıyoruz.

Medya Takip: Medyada yayınlanan haberlerinizi izliyor ve size rapor olarak sunuyoruz.

Ekonomik fiyatlara basın danışmanlığı hizmeti alarak firmanızın online mecralarda daha çok görünmesini sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bize info@gursenmedya.com ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.