Basın bülteni yazma ve düzenleme

Pr ajansları tarafından hazırlanan birçok basın bülteni okunmadan çöp kutusuna gönderiliyor. Basın bültenlerinin haber olarak değerlendirilecek şekilde oluşturulmaması, bültenlerin okunmadan silinmesine neden oluyor.

Günlük içerik akışının yoğun olduğu online medyada basın bültenlerinin haber olarak yer bulabilmesi için haber yazım kurallarına uygun bir şekilde optimize edilmesi büyük önem taşıyor.

Çok sayıda pr ajansının faaliyet gösterdiği halkla ilişkiler sektöründe kaliteli ve reklamdan uzak basın bülteni yazımı henüz istenilen düzeyde değil. Markalar, online itibarlarına katkı olsun diye pr ajansları ile çalışmayı seçiyor ancak oluşturulan bültenlerin kalitesinden habersizler.

Basın bültenlerinin başlıkları uzun, bülten yazan kişinin öznel yaklaşımı göze çarpıyor. Cümleler çok uzun ve okunmaktan uzak. İlgi çekecek, bilgi verecek türden kurgulanmıyor.

Şu ana kadar yaptığınız basın bülteni yazımı, basın bülteni dağıtımı ve basın bülteni yayınlama çalışmalarından verim alamadıysanız bizimle çalışmanızı öneriyoruz. Basın bülteni yazma, basın bülteni optimizasyonu konusunda uzman olan içerik editörlerimiz marka, ürün ve hizmetleriniz için kaliteli ve eskimeyecek türden içerikler üretebilir.

Habercilik tecrübesi olan ve bir basın bülteninin nasıl olması gerektiği konusunda uzman editörlerimiz sizler için haber değeri taşıyan profesyonel basın bültenleri üretebilir. Arzu ettiğiniz takdirde basın bülteni dağıtımını da yapabiliriz.

Bunların yanı sıra mevcut basın bültenlerinizin arama motoru optimizasyonunu da yaparak haber formatında hazırlıyoruz.

Ekonomik basın bülteni hizmeti almak için bize info@gursenmedya.com ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.