Basın bülteni yazdırın

Basın bültenleri doğru hazırlandığı takdirde markaların, şirketlerin hedef kitlelerine mesajlarını etkili bir şekilde iletmenizi sağlamak açısından büyük önem taşıyor.

Günümüzde basın bülteni yazımı, basın bülteni gönderimi, basın bülteni dağıtımı konusunda pr ajanslarından hizmet alan birçok marka ve şirket var. Medyaya her gün yüzlerce basın bülteni servis ediliyor ancak bunların çok büyük bir kısmı çöp kutusuna gidiyor.

Basın bültenleri haber olarak değerlendirilmekten son derece uzak bir şekilde yazıldığı için medyada yer bulmuyor. Haber değeri taşımayan basın bültenleri için markalar boşa para harcamış oluyor. Basın bültenlerinin içeriğinin bilgi ve haber öğelerinden çok reklam metinleri içermesi bültenlerin değerlendirilmesini engellediği gibi marka karşı olumsuz bir algı oluşmasına da neden oluyor.

Basın bülteni yazma, basın bülteni oluşturmada çalışmalarında kuruluşu/markayı geleceğe taşıyacak, kurumsallaşmasına katkı sağlayacak nitelikteki basın bültenleri maalesef üretilemiyor.

Hedef kitlelere doğrudan erişimini sağlayacak ücretsiz, etkili ve itibarlı iletişim çalışmaları olarak basın bültenlerinin etkin kullanılamaması zaman, para ve itibar kaybı nedeni. Günümüzde birçok kuruluş, basın bülteni yazımı, basın bülteni dağıtımı ve  basın bülteni gönderimi konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığından dolayı her gün habere değer çok sayıda bilgi, medyaya ve medya aracılığıyla hedef kitlelere ulaşamadan çöpe gidiyor.

Basın bülteni yazımı, dağıtımı ve gönderimi uzmanlık gerektiren bir iştir. İnternet teknolojisinin gelişimiyle birlikte KOBİ’ler başta olmak üzere düşük bütçelerle katma değer sağlamaya çalışan işletmelere basın bülteni yazım ve dağıtım hizmeti sunarak online görünürlüklerini artırmalarına katkı sağlıyoruz.

Haber değeri taşıyan bülten yazımı bizim en çok önemsediğimiz konuların başında geliyor. Çalıştığımız markaların bültenlerini haber değeri olacak şekilde titizlikle hazırlıyoruz. Arzu ettiğiniz takdirde bültenlerinizi hedef kitlenize uygun mecralara dağıtıyoruz. Böylece basın bültenlerinizin ürün ve hizmetleriniz ile ilgili kişi ve kurumlara ulaşmasını sağlıyoruz.

Basın bülteni yazma, basın bülteni yayınlama, basın bülteni dağıtımı konularınfa profesyonel destek almak istiyorsanız markanızın, ürün ve hizmetlerinizin basın bültenlerini haber değeri olacak şekilde optimize ederek hedef kitlenize uygun mecralara dağıtabiliriz.

Basın bülteni hakkında bilgi almak için bizlere info@gursenmedya.com adresinden ya da 0545 456 40 76 numaralı telefondan her zaman ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.