Basın bülteni yayınlatmak istiyorum

Basın bülteni yayınlama çalışması ile marka, ürün ve hizmetlerinizin online medyada yer almasını sağlayabilirsiniz. Basın bülteni, online görünürlüğü artırmada en etkili halkla ilişkiler araçlarından biri.

Bundan dolayı irili ufaklı birçok marka ve kişiler basın bülteni dağıtımı ve basın bülteni yayınlatma çalışmaları ile görünür olmayı önemsiyor.

Basın bülteni yazımı, basın bülteni gönderimi, basın bülteni dağıtımı ve yayınlama çalışmaları ile PR çalışmalarınıza destek olabilirim.

Sizin için neler yapabilirim?

Haber değeri taşıyan basın bülteni yazımı

Hazırlanan basın bülteninin size gönderilmesi,

Bülten içeriğinde düzenlenmesi gereken ya da eklenmesi gereken yerler varsa hızla gerekli revize işleminin yapılması,

Basın bülteninin içeriğine uygun kişi ve mecralardan oluşan basın listesine gönderimi,

Basın bülteninin link içerecek şekilde online haber sitelerinde haber gibi yayınlatılması ( Bütçe İstenilen sayıda haber sitesinde yayınlatabilirim. Bütçe haber sitesine ve sayıya göre değişiklik gösterebilir. Siteleri kendim seçiyorum. Güncel ve nitelikli siteler oluyor.)

Basın bülteni dağıtımı ya da yayınlama sonrası raporunun hazırlanması ve size sunulması.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için bana engin@gursenmedya.com adresinden ya da 0553 349 75 15 (WhatsApp) üzerinden dilediğiniz ulaşabilirsiniz. Basın bülteni yanı sıra diğer içerik talepleriniz için de ulaşabilirsiniz. Yüzyüze görüşme talebiniz olursa uygun bir zaman kararlaştırabiliriz.

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.