Basın bülteni neden haber olmuyor?

Markaların ürün, hizmet ve kendileri hakkındaki gelişmeleri hedef kitlelerine duyurmada son derece etkili olan basın bültenleri doğru kurgulanmadığı takdirde okunmadan, haber olarak değerlendirilmeden çöp kutusuna gönderiliyor.

İçerik ajansı olarak markalara prestij katacak nitelikte basın bülteni yazımı konusuna özen gösteriyoruz. Hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajları doğru bir şekilde kurgulayarak haber değeri yüksek bültenler hazırlıyoruz. İş ortaklarımız aracılığı ile basın bültenlerinizi Türkiye’nin en büyük haber portallarına dağıtıyoruz ve yayın garantili haber olmasını sağlıyoruz.

Şimdiye kadar basın bülteni çalışması yapmadıysanız ya da daha önceki basın bülteni yazımı ve dağıtımı çalışmalarından memnun kalmadıysanız bizimle çalışarak hizmetlerimizi test edebilirsiniz.

Basın bülteni, haber yazımı, basın bülteni dağıtımı, backlink çalışması, haber yayını gibi konularda profesyonel hizmetler almak istiyorsanız inf@gursenmedya.com adresinden ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.