Basın bülteni dağıtımı

Basın bülteni yazımı kadar önemli olan bir diğer konu da basın bültenlerinin doğru mecralara dağıtımı. Basın bültenlerinin her yere gönderilmesi markaya karşı olumsuz bir izlenim oluşturmaya neden olabiliyor. Bu yüzden basın bülteni dağıtımı yaparken bültenlerin hedef kitleye uygun mecralara gönderilmesi önemsenmeli.

Basın bültenlerinin doğru mecralarda yer alması online itibarı daha da güçlendireceği gibi markanın potansiyel alıcılara ulaşmasında ve satışlarını artırmasında da büyük rol oynayacak.

Günümüzde tüketiciler markalar, şirketler ile ilgili internette ne gibi içerikler çıkmış, hangi sitelerde nasıl haber olmuş? gibi sorgulamaları yaparak bilgi edinebiliyor. İnternette hiç olmayan ya da olumlu bir imaja sahip bulunmayan markalar ve şirketlere doğal olarak önyargı ile yaklaşıyorlar.

Basın bülteni dağıtımı konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız bize info@gursenmedya.com ya da 0545 456 40 76 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Basın bülteni yazımı ve dağıtımı konusunda markanıza ve bütçenize en uygun çözümleri sunabiliriz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.