Basın bülteni dağıtımı ile marka bilinirliğiniz artabilir

Markaların online medyada görünür olmaları daha fazla potansiyel müşterinin dikkatini çekmenin yanı sıra prestij açısından da büyük önem taşıyor.

Günümüzde irili ufaklı bir çok marka basın bülteni dağıtımı ve basın bülteni gönderimi yaparak hedef kitlenin dikkatini çekmeye ve medyada yer bulmaya çalışıyor.

Markanızın, ürün ve hizmetlerinizin haber olmasını, daha fazla kişinin dikkatini çekmesini ve medyada yer almasını istiyorsanız size özel basın bülteni dağıtımı, basın bülteni yayınlama, basın bülteni gönderimi, basın bülteni yazımı gibi hizmetlerimden faydalanabilirsiniz.

Bu kapsamda;

Basın bülteni yazımı konusunda sizden gerekli bilgileri alırım. Bir taslak çalışma hazırlarım. Onayınıza sunarım. Değiştirilmesi gereken, eksik olan ya da eklenmesini istediklerinizi dikkate alarak bültenin son halini yeniden sizin onayınıza sunarım. Onayınız sonrası basın bülteni gönderimi, basın bülteni yayınlama ve basın bülteni dağıtımı çalışmaları ile medyaya servis ederim. Sonrasında da basın bülteni yayınlama raporu, dağıtım raporu gibi raporları tarafınıza en kısa sürede iletirim.

Basın bülteni ile ilgili hizmetlerimden faydalanmak için bana engin@gursenmedya.com ya da 0553 349 75 15 (WhatsApp&GSM) üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.