Advertorial reklam

Advertorial reklam, son yıllarda markaların en çok ilgi gösterdiği reklam modelleri arasında yer alıyor. Birçok haber sitesinde “Bu bir ilandır” şeklinde ibaresini gördüğümüz advertorial reklam bir nevi haber reklam.

Banner reklamlar, artık kullanıcıların eskisi kadar ilgisini çekmiyor. Banner reklama göre daha doğal bir reklam olan advertorial reklam haber sitelerinde etkili olabiliyor. Trafiği yüksek haber sitelerinde haberlerin arasında bir haber içeriği gibi görünen advertorial reklam ile banner reklam türüne göre daha fazla verim alınabilir.

Ürün ve hizmetin hedef kitleye ulaştırılmasında, marka hakkında bir izlenim oluşturulmasında advertorial reklam büyük rol oynuyor.

Piyasaya yeni çıkan ürün ve hizmetleri konusunda bilgilendirme yapmak isteyen markalar, advertorial reklam konusuna ağırlık vermeli. Markalar advertorial reklam ile tüketicilerin dikkatini onları rahatsız etmeden çekebiliyor.

İçerik Ajansı olarak markanızın ve ürünlerinizin tanıtımı konusunda advertorial haber yazım desteğini sağlıyoruz. Online haber mecralarında yayımlanmak üzere profesyonelce hazırladığımız advertorial haber ile başarılı bir tanıtım yapmanıza katkı sağlıyoruz.

Advertorial haber yazımı konusunda hizmet almak için info@gursenmedya.com ve 0545 456 40 76 no’lu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İletişime geçin!
1
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, online danışmanlık ve işbirliği talepleriniz için benimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.